Vispārīgie noteikumi

 

  •        SIA “NKVARTALS”, reģistrācijas Nr. 44103144852, adrese: Rīga, Ganību dambis 26A, LV-1005, nodrošina tīmekļa lapas www.nkvartals.lv,  turpmāk – NKVARTALS, pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar tīmekļa lapas www.nkvartals.lv  lietošanas noteikumiem.

 

  •        Šie tīmekļa lapas www.nkvartals.lv lietošanas noteikumi, turpmāk - Lietošanas noteikumi, nosaka Nkvartals.lv lietošanas un preču iegādes kārtību.

 

  •        Lietotājs ir tiesībspējīgā un  rīcībspējīga fiziska vai juridiskā persona, kas iepērkas Nkvartals.lv vai izmanto citus Nkvartals.lv pakalpojumus, ka ari neatrodas alkoholā, narkotisko vai psihotropo vielu ietekme. Nepilngadīgas fiziskās personas no 14 līdz 18 gadiem Nkvartals.lv pakalpojumus izmanto vienīgi ar vecāka vai aizbildņa atļauju, izņemot gadījumus, kad to rīcībā ir pašu ieņēmumi.

 

  •        Ja Lietotājs iegādājas Nkvartals.lv piedāvātās preces, Lietošanas noteikumi tiek uzskatīti par juridiski saistošu dokumentu (saskaņa ar MK noteikumiem nr.255 par Distances līgumu), kurā noteiktas pušu tiesības un pienākumi, saistībā ar preču iegādi, samaksu par tām, kā arī preču piegādes un atgriešanas nosacījumi.

 

  •        Ja Lietotājs vēlas iegādāties preces Nkvartals.lv, Lietotājam pirms preču iegādes ir pienākums iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un pirms darījuma pabeigšanas apstiprināt šo iepazīšanos. Tādējādi, ja Lietotājs ir iegādājies preci Nkvartals.lv, ir uzskatāms, ka Lietotājs ir iepazinies ar Lietošanas noteikumiem un tiem piekrīt. Vienlaikus, piekrītot Lietošanas noteikumiem, Lietotājs arī apstiprina, ka  tam ir tiesības reģistrēties un iegādāties preces interneta veikalā Nkvartals.lv atbilstoši Lietošanas noteikumiem.

 

  •        NKVARTALS patur tiesības jebkurā brīdī vienpusēji grozīt un papildināt Lietošanas noteikumus. Lietotājam iepērkoties Nkvartals.lv, tiek piemēroti Lietošanas noteikumi redakcijā, kas ir spēkā preču pasūtīšanas brīdī, tādēļ Lietotājam ir jāiepazīstas ar Lietošanas noteikumiem katrā iepirkšanās reizē.

 

  •        NKVARTALS patur tiesības mainīt preču un pakalpojumā cenu, turpmāk preču cenu, vai arī noteikt precēm speciālo cenu. Preces Lietotājam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preču pasūtījuma veikšanas brīdī.

 

Piegādes informācija

 

    Piegādes nosacījumi:

 

    Preci var saņemt pie mums birojā.

 

    Ar pakomātu starpniecību Baltijas valstu ietvaros.

 

    Kā arī piegāde ar kurjeru līdz mājas durvīm.

 

Piegāde uz citam Eiropas savienības valstīm pēc saskaņošanas.

    Sīkāka informacija par preces piegādes  veidiem un izmaksām skatīt  zemāk.

 

    Preces izsniegšana birojā (Rīga, Ganību dambis  26A) pēc iepriekšējas  saskaņošanas ar “NKVARTALS” administrāciju darba dienās no 10:00-17:00.

    Līdzi nepieciešams pasūtījuma numurs un personu apliecinošs dokuments. 

    Ja pasūtījumu saņems cita persona, veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet saņēmēju.

 

Piegāde ar pakomāta starpniecību.

Piegāde līdz mājas durvīm.

Precei pēc pasūtījuma, piegādes termiņš  saskaņojas individuāli.

Piegāde Latvijas robežās :

    Piegāde ar OmnivaDPD notiek aptuveni 1-3 darba dienu laika no apmaksas brīža

    Piegāde ar  Omniva uz Omnivas pakomātu        -    2 EUR

    Piegāde ar  Omniva kurjeru līdz mājām               -    5 EUR

    Piegāde uz DPD punktiem un pakomātiem         -    1.80 EUR

    Piegāde ar DPD kurjeru līdz mājām                      -    5 EUR

Piegāde Lietuvas un Igaunijas robežas:

    Piegāde ar OmnivaDPD notiek aptuveni 1-3 darba dienu laika no apmaksas brīža

    Piegāde uz Omniva izsniegšanas punktiem un pakomātiem     -     5 EUR

    Piegāde ar Omniva kurjeru līdz mājām                                           -     7 EUR

    Piegāde uz DPD izsniegšanas punktiem un pakomātiem           -     4.90 EUR

    Piegāde ar DPD kurjeru līdz mājām                                                 -     7 EUR

Atgriešanas noteikumi

Informācija par preces atgriešanu un apmaiņu:

    Atteikuma pieteikumu preču atgriešanai iespējams iesniegt 14 dienu laikā no preču piegādēs brīža. Preces jāatgriež 14 dienu laika no atteikuma pieteikuma iesniegšanas brīža

    Prece nedrīkst būt lietota vai jebkāda veida izmantota. Kā arī prece nedrīkst būt bojāta.

    Prece tiek pieņemta atpakaļ  tikai oriģināla iepakojumā un  bez lietojuma  pazīmēm.

    Pirkuma summa tiks atgriezta pilnā apmērā  atskaitot piegādās izdevumus.

Prece  netiek pieņemta atpakaļ vai mainīta:

- bez pirkuma apliecinoša dokumenta

- bez preces etiķetes (birkas)

- ja preces etiķete ir zaudējusi savu iepriekšējo izskatu. Ka arī ja uz tas ir mehāniskas darbības pēdas (ka piemērs ja birka tika noņemta un pēc tam pielikta atpakaļ)

- sieviešu zeķes, zeķubikses, tīkliņa kleitas, zeķes, catsuit kombinezoni, bodiji, apakšveļa un apakšveļas komplekti (ja tiek noņemta aizsarg plēve)

 

Kā atgriezt preci?

    Preces, kuras tika piegādātas ar DPD vai Omniva servisiem, var bezmaksas atgriezt, izmantojot atgriešanas kodu, kurš tiks nosūtīts klientam sms un/vai e-pastā kopa ar piegādēs informāciju vai atgriešanas lapa ar kodu tiks pievienota pie sūtījumā pavaddokumentiem.

    Ja preces tika saņemtas  birojā (Ganibu dambis 26A), tad atgriešana notiek tādā paša veida ka preces tika saņemtas (birojā Ganibu dambis 26A). Ja klients vēlas preču atgriešanai izmantot DPD vai Omniva servisus, tad šajā gadījumā kurjeru pakalpojumu izmaksas ir jāsedz klientam

    Saņemot atgriezto preci, “NKVARTALS” administrācija 14 dienu laika informēs patērētāju par preces atbilstību atgriešanas nosacījumiem. Ja atgriežamā prece atbilst visiem kritērijiem tad “NKVARTALS” apņemas atgriezt iegādātas preces vērtību. Līdzekļi tiks atgriezti tajā pašā kontā, no kura tika veikta pirkuma apmaksa.

Atgriešanas anketu varat lejupielādēt šeit: Atgriešanas anketa

 

Apmaksas veidi:

    Jūs varat norēķināties par precēm, izmantojot Paysera Checkout vai  maksajumu kartes Visa/MasterCard

    Pēc pirkuma pabeigšanas dažu minūšu laikā uz norādīto e-pasta adresi jums tiks nosūtīts apstiprinājums par jūsu pasūtījumu.

 

Atbildība

    NKVARTALS ir atbrīvots no jebkādas atbildības visos gadījumos, kad zaudējumi rodas sakarā ar to, ka Lietotājs rīkojas pretēji Lietošanas noteikumos norādītajai Nkvartals.lv lietošanas kārtībai.

    Rodoties zaudējumiem, vainīgā puse atlīdzina otrai pusei tiešos zaudējumus.

    Nkvartals.lv nav atbildīgs par Nkvartals.lv veikala attēlos redzamo preču nebūtisko īpašību (faktiskais izmērs, formas vai toņa nianses u.tml.) neatbilstību faktiskajām preču īpašībām Lietotāja izmantotās ierīces ekrāna parametru, apgaismojuma vai jebkādu citu līdzīgu ārēju apstākļu dēļ.

    NKVARTALS nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus NKVARTALS saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, terorisma draudiem vai terorisma aktiem, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datoriekārtu un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā NKVARTALS centīsies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

 

Citi noteikumi

    Attiecības starp Lietotāju un NKVARTALS  regulē Lietošanas noteikumi, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.

    Radušos jautājumu vai domstarpību gadījumā, Lietotājs telefoniski vai izmantojot e-pastu sazinās ar NKVARTALS klientu apkalpošanas servisu. Visas radušās domstarpības puses pēc iespējas risina pārrunu ceļā. Lietotājam, kurš ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas iegādājas preci nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), ir iespēja īstenot un aizsargāt savas patērētāja likumīgās tiesības Patērētāju tiesību aizsardzības likumā un ar to saistītajos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Ja vienošanās netiek panākta, strīds tiek nodots izskatīšanai tiesā saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktos noteikto kārtību.